Форум Миртесен

Объявление

Армейский форум

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Миртесен » Клуб по интересам » Обладнання для видобутку та переробки олії


Обладнання для видобутку та переробки олії

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Нашому міні заводу з виробництва рослинної олії необхідно спроектувати і розробити лінію очищення і фільтрації масла. Де знайти фахівця в цій галузі. щоб він допоміг підібрати необхідне обладнання для цих цілей. Також питання, з приводу вибору країни виробника?

0

2

Ну я сподіваюся ви не прийшли шукати фахівця на цьому форумі? Якось не логічно. З приводу того яку країну виробника вибрати, то думаю краще зарубіжного, та й на Україні напевно таке обладнання не випускають.

0

3

На Україні якщо і є такі компанії-виробники такого обладнання, то напевно в зв'язку з нинішніми реаліями вони перестали працювати або поставили виробництво на паузу. Потрібно промоніторити цей момент.

0

4

Зверніться в компанію Тан, це лідер ринку України в сфері виробництва обладнання для видобутку і переробки рослинних масел. Вони вам допоможуть спроектував вузол для очищення масла, обговоріть принцип роботи очищення масел від різних домішок. Обладнання у них високої якості і відповідає всім вимогам і стандартам відповідності https://tan.com.ua/ru/technology/liniya … alizatsii/

0


Вы здесь » Форум Миртесен » Клуб по интересам » Обладнання для видобутку та переробки олії